E-shop reklamnepredmetysketch.sk

Rýchly kontakt

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov v zmysle ,,Zásady ochrany osobných údajov'' a bol som poučený o svojich právach.
Súhlasím so zasielaním marketingových informácií o produktoch a službách, starostlivosti o zákazníka, kontrolu kvality a prieskumu trhu v zmysle ,,Zásady ochrany osobných údajov''.

O nás

...kdo vlastně jsme...

NÁŠ PRÍBEH


V spoločnosti Sketch poskytujeme už od roku 1994 všetky služby a produkty potrebné pre firmy a organizácie týkajúce sa ich firemnej identity. Zo začiatku to bol hlavne grafický design, zalamovánie online i tlačených časopisov, polepy áut, výloh či svetelných tabulí, rovnako ako i tvorba web stránok a online marketing.


Vďaka spokojnosti a dôvěre našich klientov sme naše služby rýchlo rozšířili i o predaj a potisk reklamných predmetov, ktoré sa stali našou špecialitou. Klientom ponúkame komplexné riešenie pre ich business pod jednou strechou. Našimi klientami sú malé, stredné i veľké slovenské a české firmy a organizácie, vrátane neziskovek a štátnej a verejnej správy.

Náš tím

 

Sketch.sk Obchodný manažér Senior

Milka Mencová

Obchodný manažér Senior

Milka je vo firme už viac ako 11 rokov a je...

Milka je vo firme už viac ako 11 rokov a je právom stálicou v našom obchodnom tíme. Za ten čas si preskákala už veľa, vrátane materskej dovolenky. Klientov si získala svojou kľudnou povahou a promptným jednaním.

Zobraziť viac Zobraziť menej
Sketch.sk Obchodný manažér Senior

Dominika Krausová

Obchodný manažér Senior

Dominika sa narodila pre obchod. Jej krvnou skupinou sú čísla, zároveň...

Dominika sa narodila pre obchod. Jej krvnou skupinou sú čísla, zároveň je však ochotná pre klientovu spokojnosť spraviť aj nemožné. Exkluzívne či netradičné požiadavky sú pre ňu výzvou a vždy je o krok pred ostatnými. Dohovorí sa anglicky a poľsky. Vo firme je 3 roky.

Zobraziť viac Zobraziť menej
Sketch.sk Obchodný manažér Senior

Ľuboš Doxanský

Obchodný manažér Senior

Ľuboš má skúsenosti s predajom z rôznych významných spoločností, akými sú...

Ľuboš má skúsenosti s predajom z rôznych významných spoločností, akými sú Allianz alebo Právny dom. Klienti ho obľubujú najmä pre jeho bezprostrednosť a ľudský prístup. Vo firme je od roku 2016.

Zobraziť viac Zobraziť menej
Sketch.sk Obchodný manažér

Jaroslav Ichnačák

Obchodný manažér

Jaro je energický a veľmi pracovitý človek s veľkým srdcom. Svoj...

Jaro je energický a veľmi pracovitý človek s veľkým srdcom. Svoj obchodnícky potenciál a dlhoročné skúsenosti z call centra využíva v našom tíme od roku 2017. Popri práci sa venuje herectvu a svoju schopnosť získať si ľudí oceňujú mnohí klienti. Vie sa dohovoriť anglicky a poľsky.

Zobraziť viac Zobraziť menej
Sketch.sk Obchodný manažér

Zuzana Bolčíková

Obchodný manažér

Zuzka sa začala venovať obchodu a medzinárodným vzťahom už počas štúdia...

Zuzka sa začala venovať obchodu a medzinárodným vzťahom už počas štúdia na Ekonomickej Univerzite v Bratislave. Skúsenosti z oblasti získala aj počas štúdia na Univerzite vo Francúzsku. Vďaka svojmu pozitívnemu prístupu si vie nájsť cestu ku každému zákazníkovi. Aktívne ovláda anglický jazyk, v ktorom sa rada neustále zdokonaľuje.

Zobraziť viac Zobraziť menej
Sketch.sk kuriér, skladník

Anton Mihál

kuriér, skladník

Tony je stabilným členom celého tímu. Môžete od neho očakávať doručenie...

Tony je stabilným členom celého tímu. Môžete od neho očakávať doručenie vášho objednaného balíka, ktorý vám v rámci Bratislavy rýchlo dovezie. Úzko spolupracuje s obchodným tímom a dodávateľmi.

Zobraziť viac Zobraziť menej
Sketch.sk Obchodný manažér

Štefan Olejník

Obchodný manažér

Štefan je tímový hráč, ktorý je známy svojou dôslednosťou a osobitným...

Štefan je tímový hráč, ktorý je známy svojou dôslednosťou a osobitným prístupom ku každému zákazníkovi. Na svojej pozícií úročí skúsenosti z predaja a obchodu, ktoré má za sebou. Určite vám rád pomôže vybrať tie správne reklamné predmety práve pre vás.

Zobraziť viac Zobraziť menej
Sketch.sk Back office, fakturácie

Timea Šándorová

Back office, fakturácie

Timea je veľkou oporou pre celú firmu už niekoľko rokov. Zodpovedá...

Timea je veľkou oporou pre celú firmu už niekoľko rokov. Zodpovedá za evidenciu, spracovanie faktúr a dobré vzťahy s dodávateľmi. Jej bystrému očku neujde žiadna chyba a stará sa o to, aby ste nemali na faktúre nič navyše.

Zobraziť viac Zobraziť menej
Sketch.sk Back office, reklamácie

Tatiana Dziaková

Back office, reklamácie

Táňa vás s úsmevom privíta v našej firme a postará sa...

Táňa vás s úsmevom privíta v našej firme a postará sa o váš komfort. Zodpovedá za objednávky, riešenie reklamácii a správny chod spoločnosti. Pôsobila v známej predajni s eshopom Cafepoint a svoje skúsenosti so správou webu zúročuje aj u nás.

Zobraziť viac Zobraziť menej
Sketch.sk Online marketing manažér

Vladimír Kmec

Online marketing manažér

Vlado je z prvej počítačovej generácie a v online prostredí sa...

Vlado je z prvej počítačovej generácie a v online prostredí sa pohybuje od začiatkov internetu. Vďaka tomu vie, ako online prostredie funguje, ale aj to, prečo funguje práve takýmto spôsobom. Mimo práce je aktívnym muzikantom a šije fantastické nákupné tašky.

Zobraziť viac Zobraziť menej
Sketch.sk Grafik a online manažér

František Harangózo

Grafik a online manažér

Fero je skúseným grafikom, dizajnérom a online manažérom. Už od strednej...

Fero je skúseným grafikom, dizajnérom a online manažérom. Už od strednej školy sa venuje grafickému dizajnu, ku ktorému časom pribudol aj záujem o online marketing. Stále na sebe pracuje a rád sa rozvíja. Klientovi vie ľudskou rečou a pokorou vysvetliť i zložité termíny a postupy. Fero pomáha firme aj klientom rásť už takmer 9 rokov.

Zobraziť viac Zobraziť menej
Sketch.sk Riaditeľ

Peter Mihál

Riaditeľ

Peter je zakladateľom a riaditeľom spoločnosti. Má dlhoročné skúsenosti nielen s...

Peter je zakladateľom a riaditeľom spoločnosti. Má dlhoročné skúsenosti nielen s vedením firmy, jeho silnou stránkou je obchod a ekonomika, avšak svoje vie povedať aj v mnohým ďalších oblastiach, ktoré sú dôležité ako pre firmu, tak klientov, ako napríklad marketing či grafický dizajn. Ovláda anglický a nemecký jazyk.

Zobraziť viac Zobraziť menej
Sketch.sk rokov na trhu 25
rokov na trhu
Sketch.sk úspešných zákazok 50000+
úspešných zákazok
Sketch.sk spokojných klientov 6000+
spokojných klientov
Sketch.sk priateľských stretnutí 20000+
priateľských stretnutí

Čo o nás povedali

Vedieť viac

Kontakt

Image
Nájdete nás

Ružomberská 6, 821 05 Bratislava

Image
Zavolajte nám

02/4848 4040
02/4848 4011

Image
Sme tu pre vás

Po-Pia: 8:30 - 17:00