E-shop reklamnepredmetysketch.sk

Rýchly kontakt

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov v zmysle ,,Zásady ochrany osobných údajov'' a bol som poučený o svojich právach.
Súhlasím so zasielaním marketingových informácií o produktoch a službách, starostlivosti o zákazníka, kontrolu kvality a prieskumu trhu v zmysle ,,Zásady ochrany osobných údajov''.

Blog

...rozumné čítanie...

Obľúbené menovky pre deti si teraz objednáte ešte jednoduchšie

14.09.2017 // Prečítané: 895x

E-shop s menovkami putmyname.sk si počas svojho krátkeho pôsobenia našiel srdcia mnohých, najmä však mamičiek s deťmi. Unikátny nápad oceňovalo stále viac ľudí, preto bolo potrebné inovovať aj e-shop. Požiadavku na kompletný redizajn, vrátane nového CMS systému a prepojenia fakturačného systému sme s radosťou prijali a uchopili sme ju tak, aby nový e-shop bol  navonok hravý a intuitívny, a zároveň spĺňal všetky náležitosti kvalitného elektronického obchodu.

Východiskom pre nás bola predchádzajúca verzia e-shopu, zachovanie možnosti personalizovať si vlastnú menovku. Zmodernizovali sme grafiku, celý web oživili veselými farbami, kládli sme dôraz na zmenu mena a loga, hlavné výhody menoviek a intuitívny pohyb po celom e-shope, s koncovkou jednoduchého nákupu pre každého.

 putmyname_referencia

Vytvorte svojim deťom vlastné menovky na zošit alebo oblečenie

Zložitejším krokom v celom priebehu, bolo navrhnutie a konfigurácia vlastných menoviek, výberu ikoniek a prispôsobenie farieb s automatickým refrešom a náhľadom aktuálne vybranej menovky. E-shop je postavený na frameworku Laravel, ktorý nám poskytuje skvelý priestor na prispôsobenie funkcionalít do najmenšieho detailu. Ďalším podstatným miľníkom v tomto projekte pre nás bolo prekopanie admin rozhrania, aby mal klient čo najefektívnejšiu prácu, najmä čo sa týka zvyšujúceho sa počtu objednávok. 

putmyname_referencia

A pochvala na záver :) Ďakujem v mene spoločnosti MYNAME s.r.o za profesionálny prístup celého tímu vo firme Sketch a za našu krásnu, novú webku s VODEODOLNÝMI MENOVKAMI nielen pre detičky: www.putMyname.sk

Váš newsletter

Prihlásením do nášho newslettru získate prístup k novinkám z nášho blogu, informácii o organizovaných webinárov a konzultácií v oblasti reklamy a online marketingu.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho ďalej

Kontakt

Image
Nájdete nás
Image
Zavolajte nám
Image
Napíšte nám
Image
Sme tu pre vás