E-shop reklamnepredmetysketch.sk

Rýchly kontakt

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov v zmysle ,,Zásady ochrany osobných údajov'' a bol som poučený o svojich právach.
Súhlasím so zasielaním marketingových informácií o produktoch a službách, starostlivosti o zákazníka, kontrolu kvality a prieskumu trhu v zmysle ,,Zásady ochrany osobných údajov''.

Cafe+Co Delikomat

Spotrebiteľská súťaž na podporu predaja počas uhorkovej sezóny
Klient // Cafe+Co Delikomat
Technológia // #súťaž #grafika #tlačoviny #marketing
Klientovi sme
realizovali:
Online marketing
Online marketing
Reklamné predmety
Reklamné predmety
Grafický dizajn
Grafický dizajn
Tím odborníkov
Tím odborníkov

Zadanie

Spoločnosť Delikomat sa viac ako 18 rokov zaoberá predajom kvalitnej kávy z automatov. Ich odkaz bol jasný: „Pripravte nám spotrebiteľskú súťaž. Takýto máme budget, chceme zvýšiť predaj.“ Ostatné už bolo na nás.

Riešenie

Dôležité je uvedomiť si, že každý klient je jedinečný, a každá ponuka musí byť šitá na mieru, aby jej výsledok bol čo najefektívnejší a klient, čo najspokojnejší. Realizácii predchádzala analýza a naplánovanie jednotlivých krokov priebehu súťaže.

Cafe+Co Delikomat

Detail projektu

1. Ceny do súťaže

S klientom sme si prešli možnosti reklamných predmetov a atraktívnosť cien, ktoré by sme mohli do súťaže zaradiť. Vyšiel nám z toho celkom pekný zoznam cien, medzi ktorými nechýbala hlavná cena v podobe zájazdu na Krétu pre 2 osoby, exkluzívne kávovary Siemens, mobily, tablety a ďalších vyše 190 cien z nášho portfólia. 

2. Grafika

Jeden z najdôležitejších, a zároveň najnáročnejších krokov v celej príprave spotrebiteľskej súťaže, je nepochybne pretavenie kreatívnych myšlienok a nápadov do reálnych grafických návrhov. Hodiny brainstormingu, dolaďovania a schvaľovacieho procesu, boli však vďaka našej skvelej obchodníčke Dominike a skúsenému tímu grafikov ľahko zvládnuteľné, a pripomienok od klienta bolo naozaj minimum. O súťaži sme dali ľuďom vedieť aj vďaka potlači na kávomatoch, pohároch, banneroch, nálepkách či magnetkách. Nezabudli sme ani na webovú stránku či kampaň na klientovej a našej facebookovej stránke.

delikomat_referencia

Kávomat Delikomat. Hraj o ceny s pohármi COFFEE TO GO za 10 000 € + sadu magnetiek

 3. Štatút súťaže

Kto sa môže zapojiť do súťaže o atraktívne ceny? ,,Každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky, ktorá dovŕšila vek 18 rokov, a ktorá splní podmienky účasti v súťaži. V Súťaži budú výhercami Súťažiaci, ktorí si počas doby trvania súťaže zakúpia súťažný výrobok podľa bodu V. ods. 3 týchto pravidiel vydaného z kávomatu."  Tieto a ďalšie dôležité informácie a podmienky súťaže, vrátane ošetrenia úradu pre ochranu osobných údajov, sme pre nášho klienta zabezpečili od A po Z. 

delikomat_referencia

Keď dopiješ, otoč pohár: Zákazník môže získať okamžitú výhru alebo si na spodnej strane pohára nájde odkaz "Daj si kávu ešte raz a skús šťastie zas." 
Magnetky pre každého milovníka kávy, ktorý sa zapojí do súťaže s Delikomatom.

Ako vďaka súťaži zvýšiť predaj o 100%?

Stačí ju len vedieť pripraviť. Dobre načasovať a perfektne spracovať. Vďaka spotrebiteľskej súťaži klientovi stúpol predaj o fantastických 100% oproti minuloročnej letnej sezóne. Dostali sme slová chvály, dôveru a preukázali výsledky. Nadväznosť na spoluprácu je preto prirodzená.

via GIPHY

Čo o nás povedali

Vedieť viac

Kontakt

Image
Nájdete nás

Ružomberská 6, 821 05 Bratislava

Image
Zavolajte nám

02/4848 4040

Image
Sme tu pre vás

Po-Pia: 8:30 - 17:00