E-shop reklamnepredmetysketch.sk

Rýchly kontakt

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov v zmysle ,,Zásady ochrany osobných údajov'' a bol som poučený o svojich právach.
Súhlasím so zasielaním marketingových informácií o produktoch a službách, starostlivosti o zákazníka, kontrolu kvality a prieskumu trhu v zmysle ,,Zásady ochrany osobných údajov''.

HURRICANE sound & light

Redizajn úspešnej eventovky. Grafický responzívny návrh, vlastný CMS editor, jazykové verzie
Klient // HURRICANE sound & light
Technológia // #webdesign #web #cms #responzivita
Klientovi sme
realizovali:
Tvorba web stránok a eshopov
Tvorba web stránok a eshopov

Zadanie

Renomovaná eventová spoločnosť Hurricane Sound&Light prešla od svojho vzniku v roku 1998 viacerými zmenami, aj čo sa týka online komunikácie. My sme pri nich nechýbali ani pri najnovšom redizajne, ktorý mal poukázať na kvalitu a úšpešné projekty tejto slovenskej firmy.

Riešenie

Úspech sa skrýva v detailoch. Sú to práve detaily, ktoré odlišujú kvalitné firmy od ostatných. To sú hlavné claimy spoločnosti Hurricane Sound&Light , a my sme sa toho držali aj pri tvorbe novej web stránky.

HURRICANE sound & light

Detail projektu

Základom pre náš bol interný CMS systém, s ktorým máme dlhoročné skúsenosti a na ktorom bola postavená aj staršia verzia webu hurricane.sk. S klientom sme si hodiny, dni a týždne prechádzali každý detail grafických návrhov, keďže portfólio spoločnosti sa od posledných úprav na webe podstatne rozšírilo.

Súčasťou príprav na nový redizajn boli aj mutácie pre anglický a nemecký jazyk.  Zaujímavosťou je "lapač kontaktov" vo footeri na newsletter list, ktorý sme priamo napojili na jeden z najobľúbenejších nástrojov pre email marketing, Smartemailing. Výsledkom je prepracovaný web, s kvalitným contentom, veľkým množstvom fotografií a referencií. 

Čo o nás povedali

Vedieť viac

Kontakt

Image
Nájdete nás

Ružomberská 6, 821 05 Bratislava

Image
Zavolajte nám

02/4848 4040

Image
Sme tu pre vás

Po-Pia: 8:30 - 17:00