E-shop reklamnepredmetysketch.sk

Rýchly kontakt

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov v zmysle ,,Zásady ochrany osobných údajov'' a bol som poučený o svojich právach.
Súhlasím so zasielaním marketingových informácií o produktoch a službách, starostlivosti o zákazníka, kontrolu kvality a prieskumu trhu v zmysle ,,Zásady ochrany osobných údajov''.

Putmyname

E-shop s menovkami, grafický návrh, informačná architektúra, responzívny dizajn. Vlastný CMS. Logo.
Klient // PutMYname.sk
Technológia // #webdesign #eshop #web #cms #laravel #responzivita #logo
Klientovi sme
realizovali:
Tvorba web stránok a eshopov
Tvorba web stránok a eshopov
Tlačoviny
Tlačoviny
Grafický dizajn
Grafický dizajn

Zadanie

E-shop s menovkami putmyname.sk si počas svojho krátkeho pôsobenia našiel srdcia mnohých, najmä však mamičiek s deťmi. Unikátny nápad oceňovalo stále viac ľudí, preto bolo potrebné inovovať aj e-shop. 

Riešenie

Požiadavku na kompletný redizajn, vrátane nového CMS systému a prepojenia fakturačného systému sme s radosťou prijali a uchopili sme ju tak, aby nový e-shop bol  navonok hravý a intuitívny, a zároveň spĺňal všetky náležitosti kvalitného elektronického obchodu.

Putmyname

Detail projektu

Východiskom pre nás bola predchádzajúca verzia e-shopu, zachovanie možnosti personalizovať si vlastnú menovku. Zmodernizovali sme grafiku, celý web oživili veselými farbami, kládli sme dôraz na zmenu mena a loga, hlavné výhody menoviek a intuitívny pohyb po celom e-shope, s koncovkou jednoduchého nákupu pre každého.

 putmyname_referencia

Zložitejším krokom v celom priebehu, bolo navrhnutie a konfigurácia vlastných menoviek, výberu ikoniek a prispôsobenie farieb s automatickým refrešom a náhľadom aktuálne vybranej menovky. E-shop je postavený na frameworku Laravel, ktorý nám poskytuje skvelý priestor na prispôsobenie funkcionalít do najmenšieho detailu. Ďalším podstatným miľníkom v tomto projekte pre nás bolo prekopanie admin rozhrania, aby mal klient čo najefektívnejšiu prácu, najmä čo sa týka zvyšujúceho sa počtu objednávok. 

putmyname_referencia

A pochvala na záver :) Ďakujem v mene spoločnosti MYNAME s.r.o za profesionálny prístup celého tímu vo firme Sketch a za našu krásnu, novú webku s VODEODOLNÝMI MENOVKAMI nielen pre detičky: www.putMyname.sk

Čo o nás povedali

Vedieť viac

Kontakt

Image
Nájdete nás

Ružomberská 6, 821 05 Bratislava

Image
Zavolajte nám

02/4848 4040

Image
Sme tu pre vás

Po-Pia: 8:30 - 17:00